O spoločnosti

Firma S ARMAT s ústredím v Šali a sieťou pobočiek na celom Slovensku, je spoločnosť poskytujúca komplexné poradenstvo a služby v oblasti armatúr a čerpadiel pre všetky priemyselné odvetvia. Od jej vzniku v roku 1995 je jej majiteľom Ing. Ladislav Tánczos.
Spoločnosť sa primárne zameriava na 3 činnosti:

  • predaj čerpadiel a točivých strojov
  • predaj armatúr a ich príslušenstva
  • servis, oprava, montáž a poradenstvo týkajúce sa týchto zariadení

Počas viac než 20 rokov pôsobenia sa spoločnosť vyprofilovala do súčasnej podoby a je schopná prevziať kompletnú zodpovednosť  a starostlivosť  za výber, odporučenie, dodávku a servis tak, aby  klienti dostali to najlepšie, čo trh komodít ponúka.
Cieľom našej spoločnosti sú spokojní klienti, slovenské a zahraničné firmy pôsobiace v rôznych priemyselných oblastiach.
Zásadami a konkurenčnými výhodami spoločnosti S ARMAT sú kvalita, komplexnosť, zázemie a skúsenosti.

Kvalita
Poskytovanie kvalitných služieb je pre spoločnosť S ARMAT kľúčové. Vybudovaný systém kvality je od roku 2003 uznaný aj medzinárodným certifikátom kvality podľa STN EN ISO 9001:2000.

Komplexnosť
S ARMAT podáva pomocnú ruku svojim klientom už v počiatočnom štádiu špecifikácie potreby formou technického poradenstva, až po pozáručný servis zahŕňajúci úpravy a renovácie. Vďaka tomu je pre zákazníkov spoľahlivým partnerom v ktorejkoľvek fáze procesu, nielen pri predaji.

Zázemie
Popri kvalite je pre klientov veľmi dôležitá aj rýchlosť servisu, ktorý zabezpečuje opravárenská hala s moderným vybavením na vykonávanie opráv najmä v oblasti priemyselných armatúr, priemyselných a komerčných čerpadiel, točivých strojov, kompresorov a náhradných dielov pre všetky priemyselné odvetvia.

Skúsenosti
Spoločnosť S ARMAT zabezpečuje kvalitné služby aj vďaka pravidelne zaškolovanému personálu, ktorého dlhoročné skúsenosti v opravárenských činnostiach doplňuje kolektív odborne podkutých technikov a obchodníkov. Pracovný tím je pripravený vynaložiť všetok um a skúsenosti pri riešení požiadaviek klientov.

Napíšte nám